O nás

Vítám Vás na webových stránkách Gebas Reality – privátní makléř

Gebas Reality – privátní makléř, takto jsem pojmenoval v roce 2007 své první realitní kroky. Po nedobrých zkušenostech s realitními postupy v jedné nejmenované RK jsem se rozhodl jít vlastní cestou a snažit se dělat tuto zajímavou, různorodou, časově flexibilní a často nelehkou realitní činnost JINAK a LÉPE. Název vystihuje přesně období, ve kterém jsem začínal. Trh s nemovitostmi měl za sebou svůj boom a spíše stagnoval né-li upadal a začínala nabídka převyšovala poptávku a tím pádem začal upadat zájem klientů o investice do nemovitostí. Nikdo moc nechtěl základat nové RK a protože mě tato práce moc bavila a baví, napadlo mě řešit prodej / pronájem nemovitostí nezávisle, individuálně, privátně a s osobním přístupem, proto Gebas Reality - privátní makléř.

Začínal jsem jako OSVČ s cílem vydělat si na studia, která jsem absolvoval na ČVUT v Praze a která jsem úspěšně dokončil v roce 2012. Po studiích jsem se realitní činnosti začal věnovat ještě více a další zkušenosti v oboru jsem si prohloubil zaměstnáním u předního českého developera na stavební pozemky společnosti OPTREAL spol. s r.o., kde jsem pracoval na pozici prodejce stavebních pozemků. Se společností OPTREAL spol. s r.o. spolupracujeme dodnes a umíme tak nabídnout našim klientům jedny z nejlépe připravených stavebních pozemků v lokalitě Prahy, Prahy východ a Prahy západ.

V roce 2014 jsem založil právnickou osobu, společnost GEBAS CZ s. r. o. se záměrem dále klientům nabízet kvalitní služby v realitním oboru a s možností rozšíření firemního portfolia. V současnou chvíli dokážeme klientům nabídnout kompletní zázemí pro obchod s nemovitostmi na vysoké úrovni. Vždy se snažíme poskytovat naše služby individuálně a dle přání klienta. Klient je pro mě a mou společnost vždy na prvním místě.

Závěrem bych rád zmínil, že společnost GEBAS CZ s.r.o pod obchodním názvem Gebas Reality - privátní makléř má i nadále v záměru působit jako malá společnost s možnostmi v rámci celé ČR a spolupracující se šikovnými a spolehlivými a zoodpovědnými realitními odborníky nebo partnery. Hlavním cílem je spokojenost zákazníka v pravém slova smyslu. Vznik a rozvoj společnosti je postaven na referenčním marketingu a rádi bychom v tomto pokračovali i nadále, protože největší odměnou pro nás je doporučení někomu dalšímu, který hledá pomoc s bydlením, financováním, poradenství nebo zajímavou obchodní příležitost v oboru nemovitostí.

Ing. Vítězslav Gebas OLY
jednatel společnosti GEBAS CZ s.r.o

Partneři

V rámci naší dlouholeté praxe spolupracujeme s těmito prověřenými partnery:

Chcete-li s námi spolupracovat, kontaktujte nás.

Chcete podrobnější informace nebo se jen zastavit na kávu?

Máte dotaz?
Neváhejte se zeptat