Prodej nemovitostí

Gebas Reality – privátní makléř prodá Vaší nemovitost na území České a Slovenské republiky. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a volíme optimální marketingové nástroje pro její prodej. Díky našemu know-how se nám historicky daří prodávat nemovitosti nad hodnotou průměrné tržní ceny. Často pracujeme na základě referencí a to svědčí o transparentnosti a spolehlivosti celého obchodního procesu, který našim klientům garantujeme. Pracujeme pro Vás pouze na základě uzavřené Smlouvy o zprostředkování prodeje - exkluzivní, kterou Vám zašleme na vyžádání k prostudování.

Přednosti prodeje nemovitostí přes Gebas Reality - privátní makléř:

 • garance diskrétnosti a etického kodexu
 • neplatíte žádné platby předem
 • prodej i bez rezervačních poplatků
 • individuální přístup
 • právní zázemí před i v průběhu prodeje na naše náklady
 • smluvní dokumenty vždy s dostatečným předstihem k dispozici
 • všechny platby přes advokátní či bankovní úschovu
 • poskytneme předprodejní i poprodejní servis (daně, stěhování úklid atd. viz. služby)
 • přijedeme k Vám
 • komunikujte zdarma přes sociální sítě
 • celým procesem prodeje Vás provede jeden privátní makléř, který Vás periodicky informuje o vývoji
 • transparentnost plateb a cen viz. ceník

Pro další informace o službě nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat

Kontaktujte nás

Pronájem nemovitostí

Gebas Reality – privátní makléř pronajme Vaší nemovitost na území České republiky. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a volíme optimální marketingové nástroje pro její pronájem. U pronájmů klademe největší důraz na rychlost a prověření zájemců o pronájem. Díky našemu know-how se nám historicky daří pronajímat nemovitosti nad hodnotou průměrné tržní ceny. Často pracujeme na základě referencí a to svědčí o spolehlivosti a vysoké úrovně našich služeb, které našim klientům garantujeme. Pracujeme pro Vás pouze na základě uzavřené Smlouvy o výhradním zprostředkování pronájmu/podnájmu bytu, kterou Vám rádi zašleme na vyžádání k prostudování.

Přednosti pronájmu nemovitostí přes Gebas Reality - privátní makléř:

 • klademe důraz na rychlost a bezpečnost pronájmu
 • prověřujeme bonitu i bezúhonnost zájemce o pronájem Vaší nemovitosti
 • neplatíte žádné platby předem
 • individuální přístup
 • reprezentativní nabídka nemovitosti ve veřejné placené inzerci
 • právní zázemí a smluvní dokumenty vždy s dostatečným předstihem k dispozici
 • poskytneme přednájmní i ponájemní servis (daně, stěhování, úklid atd. viz. služby)
 • přijedeme k Vám
 • komunikujte s námi zdarma přes sociální sítě
 • celým procesem pronájmu Vás provede jeden privátní makléř, který Vás periodicky informuje o vývoji
 • ceny viz. ceník

Pro další informace o službě nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat

Kontaktujte nás

Poptávka po nemovitosti

Trávíte několik hodin denně hledáním nemovitosti dle Vašich představ a stále nemůžete nic najít? Když najdete nemovitost, která se Vám líbí a zavoláte na nabídku, je již neaktuální a nebo předražená? Když vše dobře dopadne a jdete se na nemovitost podívat, skutečný stav je diametrálně jiný než na fotkách u nabídky?

Takových zkušeností bylo již dost a známe je také. Po několika letech, kdy jsme poslouchali předchozí zkušenosti našich klientů, jsme se rozhodli pro Vás připravit placenou službu vyhledání nemovitosti dle Vašich představ. Našich klientů si vážíme a tak ani u této služby se u nás nic neplatí předem. Dokonce si můžete vybrat, zda pro Vaší poptávku potřebujete vůbec makléře. Ano je to tak, čtete správně. Lze si vybrat i službu Bez makléře ( bezrealitky) a obdržet Vámi poptávanou nabídku nemovitosti, kontakt na majitele a vše ostatní je na Vaší domluvě.

Po vyplnění obvyklých požadavků v pravé části stránky si zvolte variantu, která Vám vyhovuje:

S makléřem:

tato služba Vám zaručí péči našich makléřů, kteří Vám poskytnou kompletní realitní servis a zkušenosti při vyhledání Vámi poptávané nemovitosti. Zároveň Vás provedou celým procesem zoobchodování konkrétní zakázky. Poskytneme Vám právní zázemí a zajistíme Vám nejvýhodnější financování či pojištění nemovitosti v současnou chvíli na trhu. Po obdržení Vaší poptávky Vás budeme kontaktovat na uvedený kontakt s bližšími informacemi.

Bez makléře:

tato služba je vhodná pro ty z vás, kteří se orientují na trhu s nemovitostmi a placený makléř je pro Vás nadstandart. Připravíme Vám nabídku obtelefonovaných a prověřených nemovitostí přímo od majitelů (po domluvě lze i od kolegů makléřů nebo realitních kanceláří). Po obdržení Vaší poptávky Vás budeme kontaktovat na uvedený kontakt s bližšími informacemi.

Kontaktujte nás

On-line realitní poradenství

Trh s nemovitostmi nabízí mnoho zkreslených informací a polopravd, které ve skutečnosti příliš nefungují ani nevedou k úspěšnému obchodu. Rádi Vám sdělíme naše zkušenosti a rady jak nejlépe postupovat a zoobchodovat Vaší nemovitost, aby Vám vygenerovala očekávaný zisk nebo pasivní příjem. Od roku 2007 realizujeme zakázky na českém realitním trhu doslova od píky a rádi naše poznatky předáme dál. Vybrat si můžete z našich realitních služeb a nebo se s námi poradit.

Vše s Vámi umíme řešit přes jakýkoli komunikační on-line kanál nebo za Vámi rádi přijedeme na sobní jednání nebo nám Váš dotaz zašlete pomocí formuláře vpravo a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

* platba za službu dle našeho ceníku

Kontaktujte nás

Inzerce a prezentace nemovitosti

Gebas Reality – privátní makléř dlouhodobě inzeruje nemovitosti na níže uvedených realitních portálech. Tuto plošnou inzerci získává každý náš klient společně s topováním nabídky na přední pozice u vybraných realitních serverů. Další prezentaci nemovitostí řešíme hodně individuálně dle jednotlivých nabídek a dle toho, co která potřebuje, aby byla a mohla být viděna zájemcem. Můžete naše nabídky zastihnout i na dalších realitních portálech nebo při PPC reklamě na největších portálech seznam.cz a google.cz. Dále našim nabídkám věnujeme pozornost v rámci prezentace na sociálních sítích společnosti včetně jejich placené propagace.

Prodej neveřejných nemovitostí:

Zabýváme se i nemovitostmi, které prodáváme/pronajímáme bez inzerce a veřejné prezentace. Těmto nemovitostem připravujeme reprezentativní prezentace a úspěšně hledáme přímé komunikační kanály ke klientům. Jde o náročnou činnost zaměřenou na precizní zacílení nabídky. Při řešení těchto nabídek, našim klientům garantujeme diskrétnost celého obchodního procesu.

 

Kontaktujte nás

Focení nemovitostí

Zastupujeme-li Vás při prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti získáváte službu focení nemovitosti v našem kompletním servisu automaticky ZDARMA. Klienti, kteří naše kompletní realitní služby nevyžadují, si mají možnost službu focení nemovitosti objednat samostatně. Vybrat si mohou ze tří druhů provedení fotografií nemovitostí:

STANDART (zachycení interiéru nebo exteriéru nemovitosti fototechnikou bez širokoúhlého zachycení prostoru)

PROFI (zachycení interiéru nebo exteriéru nemovitosti fototechnikou se širokoúhlým zachycením prostoru)

PANORAMA (fotografie exteriéru z výšky od 10 m - 200 m s širokoúhlým záběrem prostoru)

Kontaktujte nás

Právní služby

Naši klienti automaticky získávají kompletní právní zázemí jedné z nejžádanějších advokátních kanceláří v Praze, se kterou dlouhodobě úspěšně spolupracujeme. Právní zázemí před, v průběhu i po obchodním případu poskytujeme v rámci realitního servisu ve spolupráci s Munková, Zoufalý a Vochvesta, advokátní kancelář, s.r.o. Pro další informace nás kontaktujte, rádi a ochotně Vám zoodpovíme Vaše dotazy.

Munková, Zoufalý a Vochvesta, advokátní kancelář, s.r.o.

advokátní kancelář

Kontaktujte nás

Výkup nemovitostí

Omlouváme se, informace ke službě VÝKUP NEMOVITOSTÍ aktuálně připravujeme, děkujeme za pochopení. Máte-li o službu promptní zájem, kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat.

Kontaktujte nás

Home staging

Nový výraz proprofesionální přípravy interiéru i exteriéru nemovitostí, které se chystáte prodat nebo pronajmout. Jinými slovy jde o přípravu nemovitosti před prohlídkami, focením nebo natáčením videa tak, aby tato nemovitost určená k prodeji či pronájmu prošla s minimálními náklady proměnou, která upoutá pozornost potencionálních klientů. Naším cílem je, aby se nemovitost jevila co nejatraktivněji pro co největší počet potenciálních zájemců o její koupi nebo pronájem, a aby se v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu prodala nebo pronajala. Podle stavu nemovitosti a Vašeho přání zahrnuje předprodejní příprava přijetí různých opatření jako jsou drobné úpravy, dekorace v interiéru a úklid. Službu si můžete objednat i bez služeb našich makléřů Gebas reality - privátní makléř.

ETAPY PRACÍ:

Konzultace Home Stagingu a posouzení interiéru a exteriéru Vaší nemovitosti. Po konzultaci Vám připravíme psanou zprávu s instrukcemi jak zvýšit atraktivitu Vaší nemovitosti, upozornění na negativní a pozitivní vlastnosti každé části řešených prostor. Seznam předmětů a vybavení se zvýšenou pozorností, navržení úprav a jejich pozitivního vlivu na výsledek. Dále Vám poskytneme fotografie všech míst, kterých se navržené úpravy týkají a připravíme Vám cenový odhad nákladů úprav. (rozsah konzultace max.2 h) Po obdržení psané zprávy s navrženými úpravami interiéru či exteriéru Vaší nemovitosti můžete realizaci provést samy a nebo Vám bude na vyžádání k dispozici náš konzultant.

Po domluvě zapůjčíme drobný nábytek nebo dekorativní předměty pro dobu pronájmu či prodeje Vaší nemovitosti

Po dokončení Home Stagingu Vám na vyžádání připravíme fotografie pro inzerci a prezentaci Vaší nemovitosti

* ceny jednotlivých etap prací Home Stagingu naleznete v ceníku

FAKTA PRO HOME STAGING:

Potenciální kupující se rozhodne, zda Váš byt či dům koupí již během prvních 90 vteřin návštěvy. 80 % potenciálních kupujících si neuchová Váš byt v paměti, pokud se jim vzhledově nelíbí. Díky službě předprodejní přípravy je možné zvýšit cenu objektu o 5-20 %. Podle zahraničních statistik může kvůli nedbalému přístupu k prodeji cena objektu přibližně o stejnou částku klesnout. O tuto službu je už více než 40 let velký zájem v zahraničí, protože umožňuje ušetřit čas při procesu prodeje či pronájmu a předejít poklesu ceny nemovitosti. V posledních letech se předprodejní příprava významně rozšířila v Anglii, Španělsku a Německu. Podle statistiky kolem 60 % prodejců v USA, Anglii, Španělsku a Německu upravuje své byty před prodejem a to díky službě Home Staging.

Kontaktujte nás

Financování a pojištění

Volba správného financování a pojištění při nákupu nemovitosti je jedním z nejdůležitějším kroků při rozhodování a výběru nemovitosti. Podmínky na bankovním trhu jsou stále v pohybu a často dochází ke změnám. Výběr vhodného bankovního domu, jehož podmínky budou ušité na míru právě Vám se bez znalosti trhu podaří opravdu málokdy. Nás bankovní trh baví, a proto za Vás změny denně sledujeme a rádi Vám je ZDARMA a nezávazně sdělíme. Rádi Vám poradíme případně navrhneme postup řešení, které Vám nejvíce pomůže a bude vyhovovat Vaší finanční situaci. Dle Vašich kritérií Vám ZDARMA připravíme porovnání napříč celým bankovním trhem. Na vyžádání Vám jako jedny z mála dále ZDARMA zajistíme veškeré podklady a zázemí, které souvisí s vyřízením financování nákupu nemovitosti nebo pojištění. Zanechte nám Váš kontakt nebo nás kontaktujte a rádi se Vám budeme věnovat.

Dlouhodobě zajišťujeme výhodné hypotéční úvěry u těchto bank:

Kontaktujte nás

Prověření nájemce

Pronajímáte svou nemovitost, dobře si prověřte svého budoucího nájemce. Můžete se tak vyhnout potížím s neplacením nájemného v budoucnu nebo poškozování své nemovitosti.

Častým problémem je nezaplacení nájemného nájemcem. To, jak je na tom Váš potencionální - nalezený nájemce se svými finančními závazky si lze prověřit jeho lustrací. Zjistíme-li jeho možné zadlužení, může to znamenat hrozbu, že nájemce bude mít problémy s pravidelným a řádným placením nájemného. Není to však pouze finanční situace nájemce, co by mohlo ohrozit řádné užívání předmětu nájmu. Prověřujeme také, jaká je povaha nájemce obecně, a to například prostřednictvím sociálních sítí nebo od zaměstnavatele. Může se totiž jednat o osobu, která sice bude řádně platit, ale bude působit jiné potíže, jako například rušení nočního klidu nebo poškodí vybavení bytu.

Jak správně prověřit finanční potenciál nájemce? Nechte to na nás. My Vám připravíme lustraci příslušných rejstříků a informací o osobě potenciálního nájemce a rozhodnutí o vhodnosti dané osoby, necháme plně na Vás.

Prověřujeme:

 • Centrální evidence exekucí
 • Insolvenční rejstřík
 • Probíhající soudní řízení (u FO lze pouze dle adresy)
 • Probíhající soudní řízení (u FO lze pouze dle adresy)
 • Nahlášení trvalého pobytu na obecním nebo městském úřadě
 • Evidence v živnostenském rejstříku
 • Vlastnictví nemovitosti
 • Základní sociální sítě

* platba za službu dle našeho ceníku

Kontaktujte nás

Chcete podrobnější informace nebo se jen zastavit na kávu?

Máte dotaz?
Neváhejte se zeptat